Hakkımızda

2011  yılında kurulan SM Girişim Mühendislik Havuz, başarılı çalışmaları ile Türkiye’nin önde gelen havuz firmaları  arasında yer almakta ve hizmet sektöründe lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.

             Sm Girişim Mühendislik Havuz yüzme havuzu kaba ve ince inşaatı, elektromekanik filtrasyon sistemleri, havuz ekipmanları, havuz kimyasalları, süs havuzları, şelale sistemleri, sauna ve masaj havuzları , aquapark işleri , yüzme havuzu bakım işleri ile ilgili deneyimli kadrosuyla proje, inşaat taahut, imalat, satış ve satış sonrası servis hizmetleriyle havuz sektöründe  faaliyet göstermektedir. Firmamız mevcut hizmet verdiği sektörlerin yanı sıra içme suyu arıtma sistemleri ve paslanmaz çelik malzeme imalatları ile  büyümesini sürdürmektedir.

               Sm Girişim Mühendislik Havuz olarak, müşteri memnuniyeti ve hizmet verimliliğini merkez alan bir yönetim yaklaşımımız  vardır.  Olimpik ve Yarı olimpik yüzme havuzları yapımı ağırlıklı olarak Belediyelere ve bakanlıklara hizmet vererek yüzme havuzu ve temiz su arıtma sistemleri ile  ile ilgili her konularda öncü firma olma yolundadır .

 

Tercih ; SM Girişim Mühendislik Havuz Çünkü …

 

 • Firmamız alanında proje , taahhüt , danışmanlık ,mühendislik , satış, montaj , yedek parça temini ,su kimyasalları,teknik servis hizmetleri  ve bakım onarım hizmetleri  konusunda müşterilerine çözüm sağlamakta , sağladığı satış sonrası hizmetiyle müşterilerinden gelen taleplere göre ve/veya müşteri takip sistemi ile müşteri memnuniyetini her zaman üst seviyede tutmayı amaçlamaktadır
 • Konusunda uzman mühendislerimiz gerekli verileri esas alarak gerek su arıtma sistemleri ,gerek yüzme ve süs havuzu elektromekanik sistemlerinin seçimini ve projelendirmesini yapmakta, tasarlanan sistemleri en kaliteli malzemeler kullanılarak taahütlerini yerine getirmektedir.
 • Konusunda uzman teknik servis ekibimiz sistemlerin  montaj, devreye alma, periyodik bakım vs. işlemlerini zamanında ve en doğru şekilde yapmaktadır.
 • Projelerde kullanılan ekipmanların bir kısmı kendi imalatımız olup bir kısmı da konusunda deneyimli firmalardan temin edilmekte , işçilik kalitesi önemle dikkate alınmaktadır .
 • Müşterileri ile ortak kararlar almaya özen gösteren firmamız hayal ettiğiniz formda taleplerinizi yerine getirmekte gerekli gördüğü şartlarda önerilerini size bildirmektedir.
 • Periyodik servis hizmetimiz ile hiç bir sıkıntı yaşamadan yüzme havuzunuzu veya arıtma sisteminizi  güven ve huzur içinde kullanabilirsiniz. Sistem kurulumu sonrasında  periyodik bakımlarınız firmamız tarafından yapılır, kimyasal madde ihtiyaçlarınızı dilediğiniz her zaman ve saatte uzman personeli tarafından temin edilebilir.
 • Sm Girişim Mühendislik havuz isteklerinizi  uygun fiyat ve opsiyonel ödeme şartları ilehayata geçirmektedir .

Tüm havuzların standart formlarının yanı sıra istediğiniz ebat, şekil ve derinlikte yapılmaktadır .

Girişim Havuz Mühendislik

FİRMA FAALİYET ALANLARIMIZ ;

Temiz su Arıtma Sistemleri

Temiz su Arıtma Sistemleri Bakımı

Havuz Elektromekanik Tesisatı

Havuz Mekanik Tesisat Projeleri

Havuz İnce  İnşaa İşleri

Havuz Kimyasalları ve Havuz Bakımı

Sauna Ve Buhar Odası

Vizyonumuz

 • Hizmet ve ürün kalitesiyle müşteri memnuniyetini sürekli sağlamayı,
 • Beklentilerimizi karşılamaya yönelik kaynaklarımızı etkin yönetmeyi,
 • Yönetim sistemimizi sürekli iyileştirerek hedeflerimize ulaşmayı,
 • Takım ruhunu geliştirmek ve etkin insan kaynağına sahip olmak ve bu doğrultuda eğitim desteği vermeyi,
 • Hedeflediğimiz pazarlarda sürekli büyümeyi,
 • Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda ilgili kanun ve yönetmeliklerine uymayı,
 •    “Güven” kelimesi ile anılan bir kurum oluşturmaktır.

Misyonumuz

Akıllı yatırım; performans, verimlilik ve karlılıkla büyümemizi sürekli kılmak için heyecan , hedef, motivasyon ve enerjimizi sürekli geliştirmeyi sağlamaktır .